Iveco NEF67TM4 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19793 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF67TM4 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2350 kg |
| Volume : | 224 L |
| Transport length : | 3300 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 1970 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF67TM4.S500,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco NEF67TM4.S500,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19793; Volume: 224 L; Transport length: 3300 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 1970 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco NEF67TM4.S500, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 19,149 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT