FG Wilson P900-1 - - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16025-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P900-1 - - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5938 kg |
| Volume : | 1494 L |
| Transport length : | 4280 mm |
| Transport width : | 1731 mm |
| Transport height : | 2379 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4006-23TAG3A,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4006-23TAG3A,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16025-O; Volume: 1494 L; Transport length: 4280 mm; Transport width: 1731 mm; Transport height: 2379 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4006-23TAG3A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 109,676 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT