FG Wilson P1650-1 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16030-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P1650-1 - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 10388 kg |
| Transport length : | 5110 mm |
| Transport width : | 1910 mm |
| Transport height : | 2440 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4012-46TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4012-46TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16030-O; Transport length: 5110 mm; Transport width: 1910 mm; Transport height: 2440 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4012-46TAG2A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 181,923 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT