Cummins 6LTAA9.5-G1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19843 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6LTAA9.5-G1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3254 kg |
| Volume : | 525 L |
| Transport length : | 3938 mm |
| Transport width : | 1300 mm |
| Transport height : | 1970 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 6LTAA9.5-G1,Cummins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 6LTAA9.5-G1,Cummins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19843; Volume: 525 L; Transport length: 3938 mm; Transport width: 1300 mm; Transport height: 1970 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 6LTAA9.5-G1, Cummins |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 30,900 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT