Caterpillar CAT DE18E3 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18002 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE18E3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 706 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 1710 mm |
| Transport width : | 880 mm |
| Transport height : | 1270 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C2.2,CAT |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C2.2,CAT |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18002; Volume: 55 L; Transport length: 1710 mm; Transport width: 880 mm; Transport height: 1270 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C2.2, CAT; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 10,771 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT