Rehlko KD110 (2026)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17008 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko KD110 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 1490 kg |
| Volume : | 181 L |
| Transport length : | 2470 mm |
| Transport width : | 1109 mm |
| Transport height : | 1460 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KD39L04T-AA56,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KD39L04T-AA56,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17008; Volume: 181 L; Transport length: 2470 mm; Transport width: 1109 mm; Transport height: 1460 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KD39L04T-AA56, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 20,890 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT