Yanmar 4TNV88-22G (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19907 |
| Make : | Yanmar |
| Model : | Yanmar 4TNV88-22G |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 630 kg |
| Volume : | 70 L |
| Transport length : | 1760 mm |
| Transport width : | 750 mm |
| Transport height : | 1280 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 239 hp |
| engine : | Yanmar 4TNV88-22G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 239 hp |
| engine : | Yanmar 4TNV88-22G,Yanmar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 239 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19907; Volume: 70 L; Transport length: 1760 mm; Transport width: 750 mm; Transport height: 1280 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Yanmar 4TNV88-22G, Yanmar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 8,965 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT