Ingersoll Rand G160 (2010)
2010
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006704 |
| Make : | Ingersoll Rand |
| Model : | Ingersoll Rand G160 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2010 |
| Machine hours : | 5328 h |
| Net weight : | 3352 kg |
| Length : | 3150 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 2250 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006704; Machine hours: 5328 h; Length: 3150 mm; Width: 1250 mm; Height: 2250 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,709 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT