Ingersoll Rand G160 (2010)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006704 |
| Make : | Ingersoll Rand |
| Model : | Ingersoll Rand G160 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2010 |
| Machine hours : | 5328 h |
| Net weight : | 3352 kg |
| Length : | 3150 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 2250 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006704; Machine hours: 5328 h; Length: 3150 mm; Width: 1250 mm; Height: 2250 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,709 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.