Deutz BF4L2011 40KVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1211835 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz BF4L2011 40KVA |
| Status : | New |
| Replaces OEM : | BF4L2011 GENERATOR 40KVA |
| Net weight : | 860 kg |
| Length : | 2150 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1400 mm |
|
Comments :
Reference number: 1211835; Replaces OEM: BF4L2011 GENERATOR 40KVA; Length: 2150 mm; Width: 900 mm; Height: 1400 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.