Deutz BF4L2011 40KVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1211835 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz BF4L2011 40KVA |
| Status : | New |
| Replaces OEM : | BF4L2011 GENERATOR 40KVA |
| Net weight : | 860 kg |
| Length : | 2150 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1400 mm |
|
Comments :
Reference number: 1211835; Replaces OEM: BF4L2011 GENERATOR 40KVA; Length: 2150 mm; Width: 900 mm; Height: 1400 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.