Volvo Penta Volvo TAD 1642 GE (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004908 |
| Make : | Volvo Penta |
| Model : | Volvo Penta Volvo TAD 1642 GE |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 5100 kg |
| Length : | 4920 mm |
| Width : | 1730 mm |
| Height : | 2700 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0004908; Length: 4920 mm; Width: 1730 mm; Height: 2700 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 77,426 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT