Vermogensschakelaar 630 Ampere Power Breaker
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004218 |
| Make : | Vermogensschakelaar |
| Model : | Vermogensschakelaar 630 Ampere Power Breaker |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 200 kg |
| Length : | 600 mm |
| Width : | 320 mm |
| Height : | 2070 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004218; Length: 600 mm; Width: 320 mm; Height: 2070 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT