Mwm TBG620V12 738KVA (1995)
1995
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016663 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm TBG620V12 738KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1995 |
| Replaces OEM : | TBG620V12 GENERATOR 738KVA |
| Length : | 4000 mm |
| Width : | 1350 mm |
| Height : | 2000 mm |
| fuel : | LPG |
| fuel : | LPG |
|
Comments :
Reference number: 016663; Replaces OEM: TBG620V12 GENERATOR 738KVA; Length: 4000 mm; Width: 1350 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.