Mwm 618 V 16 AvK
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003130 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 618 V 16 AvK |
| Status : | Good |
| Length : | 3600 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003130; Length: 3600 mm; Width: 1200 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,103 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT