Kubota GV 3200 geenratorset in 10 ft container xxl fuel tank
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006399 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota GV 3200 geenratorset in 10 ft container xxl fuel tank |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 25468 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3020 mm |
| Width : | 2450 mm |
| Height : | 2590 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006399; Machine hours: 25468 h; Length: 3020 mm; Width: 2450 mm; Height: 2590 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,308 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT