Iveco 45 kVA (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10333657 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco 45 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| First registration date : | 22.08.2025 |
| Technical inspection : | New |
| Weight : | 1045 kg |
| Net weight : | 1045 kg |
| Voltage : | 230/400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| Sound power level : | 65 dB |
| Color : | red |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 48 hp |
| engine : | IVECO |
| gearbox : | automatic |
| fuel tank : | 100l |
| body : | Galvanized Steel |
| body material : | steel |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 48 hp |
| engine : | IVECO |
| gearbox : | automatic |
| fuel tank : | 100l |
| body : | Galvanized Steel |
| body material : | steel |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 48 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Technical inspection: New; Weight: 1045 kg; Voltage: 230/400; Frequency: 50 Hz; Sound power level: 65 dB; emission class: Euro 3; engine cylinders: 4; engine: IVECO; gearbox: automatic; fuel tank: 100l; body: Galvanized Steel; body material: steel; certifications: CE |
|
Poland, Sw. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Polen
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.