Himoinsa HFW 45 Iveco FPT Spa (2013)
2013
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005736 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HFW 45 Iveco FPT Spa |
| Status : | Good |
| Year : | 2013 |
| Machine hours : | 16875 h |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1350 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 52 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 52 hp |
| Engine power : | 52 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005736; Machine hours: 16875 h; Length: 2100 mm; Width: 1000 mm; Height: 1350 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,310 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT