Himoinsa HFW 200 Iveco NEF 67 (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005231 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HFW 200 Iveco NEF 67 |
| Status : | Good |
| Year : | 2008 |
| Machine hours : | 11972 h |
| Net weight : | 2433 kg |
| Length : | 3360 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 1850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005231; Machine hours: 11972 h; Length: 3360 mm; Width: 1250 mm; Height: 1850 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,272 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT