FG Wilson P22-1 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16002-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P22-1 - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 385 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 1550 mm |
| Transport width : | 620 mm |
| Transport height : | 1020 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 23 hp |
| engine : | Perkins 404A-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 23 hp |
| engine : | Perkins 404A-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 23 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16002-O; Volume: 55 L; Transport length: 1550 mm; Transport width: 620 mm; Transport height: 1020 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 404A-22G, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT