Europower EP3300-11 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-45 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EP3300-11 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 50 kg |
| Length : | 580 mm |
| Width : | 420 mm |
| Height : | 500 mm |
| Voltage : | 1 |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| power output : | 38 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 11L |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| power output : | 38 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 11L |
| Engine power : | 38 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-45; Length: 580 mm; Width: 420 mm; Height: 500 mm; Voltage: 1; engine cylinders: 1; fuel tank: 11L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.