Cummins QSK60-G9 2813 KVA (2012)
2012
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 078143 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins QSK60-G9 2813 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2012 |
| Replaces OEM : | QSK60-G9 generator 2813 KVA |
| Net weight : | 18000 kg |
| Length : | 5500 mm |
| Width : | 2000 mm |
| Height : | 2350 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 078143; Replaces OEM: QSK60-G9 generator 2813 KVA; Length: 5500 mm; Width: 2000 mm; Height: 2350 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.