Cummins C110D5Q - -Q (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18509-Q |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C110D5Q - -Q |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1840 kg |
| Volume : | 400 L |
| Transport length : | 3100 mm |
| Transport width : | 1180 mm |
| Transport height : | 1950 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 120 hp |
| engine : | Cummins 6BTA5.9-G5,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 120 hp |
| engine : | Cummins 6BTA5.9-G5,Cummins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 120 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18509-Q; Volume: 400 L; Transport length: 3100 mm; Transport width: 1180 mm; Transport height: 1950 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 6BTA5.9-G5, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 16,669 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT