Caterpillar 24Z 8N-5806 850 KVA (1982)
1982
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016818 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 24Z 8N-5806 850 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1982 |
| Replaces OEM : | 351224Z 8N-5806 Generator 850 K |
| Net weight : | 10800 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 2100 mm |
| Height : | 2150 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 016818; Replaces OEM: 3512 24Z 8N-5806 Generator 850 K; Length: 3800 mm; Width: 2100 mm; Height: 2150 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.