Volvo TAD 1351 GE (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003760 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD 1351 GE |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 1600 mm |
| Height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 426 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 426 hp |
| Engine power : | 426 hp |
|
Comments :
Reference number: 0003760; Length: 4300 mm; Width: 1600 mm; Height: 2500 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 43,478 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT