Scania 3 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21009 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania 3 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 13000 kg |
| Volume : | 2500 L |
| Transport length : | 6050 mm |
| Transport width : | 2438 mm |
| Transport height : | 2591 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | DC13320A 02/62,Scania |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | DC13320A 02/62,Scania |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Model: 3; Reference number: DPX-21009; Volume: 2500 L; Transport length: 6050 mm; Transport width: 2438 mm; Transport height: 2591 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: DC13 320A 02/62, Scania; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande
€ 124,908 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT