Perkins T6.354.4 87 KVA (1992)
1992
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1211811 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins T6.354.4 87 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1992 |
| Replaces OEM : | T6.354.4 GENERATOR 87 KVA |
| Net weight : | 1525 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1700 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 1211811; Replaces OEM: T6.354.4 GENERATOR 87 KVA; Length: 3000 mm; Width: 900 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.