Mitsubishi S4Q2 marine (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006400 |
| Make : | Mitsubishi |
| Model : | Mitsubishi S4Q2 marine |
| Status : | Good |
| Year : | 2005 |
| Machine hours : | 5748 h |
| Net weight : | 500 kg |
| Length : | 1250 mm |
| Width : | 680 mm |
| Height : | 720 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006400; Machine hours: 5748 h; Length: 1250 mm; Width: 680 mm; Height: 720 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT