Mitsubishi S12H-PTA in 20 ft container (2023)
2023
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005277 |
| Make : | Mitsubishi |
| Model : | Mitsubishi S12H-PTA in 20 ft container |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 12868 kg |
| Length : | 6100 mm |
| Width : | 2440 mm |
| Height : | 2890 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
|
Comments :
Reference number: 0005277; Length: 6100 mm; Width: 2440 mm; Height: 2890 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 110,981 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT