FG Wilson P110-3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16008 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P110-3 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1295 kg |
| Volume : | 218 L |
| Transport length : | 2768 mm |
| Transport width : | 1125 mm |
| Transport height : | 1534 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 120 hp |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 120 hp |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 120 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16008; Volume: 218 L; Transport length: 2768 mm; Transport width: 1125 mm; Transport height: 1534 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104C-44TAG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 16,451 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT