Cummins NTA-855-G 275 KVA (1986)
1986
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0510606 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins NTA-855-G 275 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1986 |
| Replaces OEM : | NTA-855-G GENERATOR 275 KVA |
| Net weight : | 2610 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 2000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0510606; Replaces OEM: NTA-855-G GENERATOR 275 KVA; Length: 3000 mm; Width: 1150 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.