Cummins KTAA19-G6A (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19848 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTAA19-G6A |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 6600 kg |
| Volume : | 975 L |
| Transport length : | 4800 mm |
| Transport width : | 1950 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins KTAA19-G6A,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins KTAA19-G6A,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19848; Volume: 975 L; Transport length: 4800 mm; Transport width: 1950 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins KTAA19-G6A, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 64,848 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT