Baudouin 6P15
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005065 |
| Make : | Baudouin |
| Model : | Baudouin 6P15 |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 1069 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 4940 mm |
| Width : | 1560 mm |
| Height : | 2850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005065; Machine hours: 1069 h; Length: 4940 mm; Width: 1560 mm; Height: 2850 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,973 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT