Baudouin 35 kVA (2023)
2023
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006788 |
| Make : | Baudouin |
| Model : | Baudouin 35 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 800 kg |
| Length : | 2000 mm |
| Width : | 970 mm |
| Height : | 1600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 44 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 44 hp |
| Engine power : | 44 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006788; Length: 2000 mm; Width: 970 mm; Height: 1600 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,660 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT