Avk 450 kVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006655 |
| Make : | Avk |
| Model : | Avk 450 kVA |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 194 h |
| Net weight : | 1750 kg |
| Length : | 1800 mm |
| Width : | 980 mm |
| Height : | 1180 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0006655; Machine hours: 194 h; Length: 1800 mm; Width: 980 mm; Height: 1180 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.