Ashita Power ASHITA AG3-80
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 14260 |
| Make : | Ashita Power |
| Model : | Ashita Power ASHITA AG3-80 |
| Status : | Used |
| Length : | 2250 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1200 mm |
| fuel : | diesel |
| engine : | Ricardo |
| fuel : | diesel |
| engine : | Ricardo |
|
Comments :
Reference number: 14260; Length: 2250 mm; Width: 1000 mm; Height: 1200 mm; engine: Ricardo |
|
Netherlands, VITTERWEG 00007 6741JN LUNTEREN, Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.