Agro-Osek double row cup planter S237/3 (2026)
Details of the classified ad
| Category : | Cultivation |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 29675 |
| Make : | Agro-Osek |
| Model : | double row cup planter S237/3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Weight : | 440 kg |
| Length : | 1,9 m |
| Width : | 1,9 m |
| Height : | 1,5 m |
| Power requirement : | 37 kW |
| VIN : | Show |
| HS Code : | Show |
| warranty : | N/A |
|
Comments :
Agro-Osek double row cup planter S237/3 |
|
Rzedziany, Poland
Agro-Osek double row cup planter S237/3 (2026)
€ 4,722 ex-VAT
AB GROUP Anita Boltryk
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Agro-Osek double row cup planter S237/3 (2026)
Price excl. VAT