Rehlko K66 (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17006 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko K66 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 953 kg |
| Volume : | 100 L |
| Transport length : | 2100 mm |
| Transport width : | 938 mm |
| Transport height : | 1285 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI3404TM,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDI3404TM,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17006; Volume: 100 L; Transport length: 2100 mm; Transport width: 938 mm; Transport height: 1285 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KDI3404TM, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 17,234 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT