Rehlko K12 (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17001 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko K12 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 510 kg |
| Volume : | 50 L |
| Transport length : | 1750 mm |
| Transport width : | 775 mm |
| Transport height : | 1230 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDW1404,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDW1404,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17001; Volume: 50 L; Transport length: 1750 mm; Transport width: 775 mm; Transport height: 1230 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KDW1404, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 10,010 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT