Perkins 4012-46TAG2A (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19823 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4012-46TAG2A |
| Status : | Used |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 16780 kg |
| Volume : | 2000 L |
| Transport length : | 12192 mm |
| Transport width : | 2438 mm |
| Transport height : | 2896 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4012-46TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4012-46TAG2A,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19823; Volume: 2000 L; Transport length: 12192 mm; Transport width: 2438 mm; Transport height: 2896 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4012-46TAG2A, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 208,906 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT