New Precision seed drill Self-Propelled Pneumatic Vegetable Seeder WIZARD WZ-A10 (2026)
Details of the classified ad
| Category : | Cultivation |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 27499 |
| Make : | New |
| Model : | Precision seed drill Self-Propelled Pneumatic Vegetable Seeder WIZARD WZ-A10 |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| New : | N/A |
| Weight : | 64 kg |
| Length : | 1,7 m |
| Width : | 53 cm |
| Height : | 95 cm |
| VIN : | Show |
| HS Code : | Show |
| warranty : | N/A |
|
Comments :
Self-Propelled Pneumatic Vegetable Seeder WIZARD WZ-A10 Suitable for sowing small and large seeds (pumpkin, maize, beans, carrot, parsley, radish, lettuce, herbs, onion, sugar beet, and others) 1 section with single-row sowing Weight: 64 kg Dimensions: 530 × 1700 × 950 mm Seed hopper capacity: 5 l Press wheel (closing wheel) Furrow opener Gear system for adjusting seed spacing 4-stroke gasoline engine |
|
Rzędziany, Poland
New Precision seed drill Self-Propelled Pneumatic Vegetable Seeder WIZARD WZ-A10 (2026)
€ 3,941 ex-VAT
AB GROUP Anita Boltryk
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake price offer
Make your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
New Precision seed drill Self-Propelled Pneumatic Vegetable Seeder WIZARD WZ-A10 (2026)
Price excl. VAT