Mecc Alte SPA ECP32 2S4 (2018)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005346 |
| Make : | Mecc Alte |
| Model : | Mecc Alte SPA ECP32 2S4 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2018 |
| Net weight : | 180 kg |
| Length : | 650 mm |
| Width : | 460 mm |
| Height : | 500 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0005346; Length: 650 mm; Width: 460 mm; Height: 500 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,171 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.