Iveco 80 kVA (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10344065 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco 80 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| First registration date : | 26.08.2025 |
| Technical inspection : | New |
| Weight : | 1363 kg |
| Net weight : | 1363 kg |
| Length : | 2430 mm |
| Width : | 1056 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Voltage : | 230V/400V |
| Frequency : | 50 Hz |
| Sound power level : | 65 dB |
| Color : | red |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 89 hp |
| engine : | IVECO |
| battery : | 70Ah |
| fuel tank : | 150l |
| body : | Galvanized Steel |
| body material : | steel |
| tank volume : | 150 L |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 89 hp |
| engine : | IVECO |
| battery : | 70Ah |
| fuel tank : | 150l |
| body : | Galvanized Steel |
| body material : | steel |
| tank volume : | 150 L |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 89 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Technical inspection: New; Weight: 1363 kg; Length: 2430 mm; Width: 1056 mm; Height: 1700 mm; Voltage: 230V/400V; Frequency: 50 Hz; Sound power level: 65 dB; emission class: Euro 3; engine cylinders: 4; engine: IVECO; battery: 70Ah; fuel tank: 150l; body: Galvanized Steel; body material: steel; tank volume: 150 L; certifications: CE |
|
Poland, Sw. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Polen
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.