Himoinsa HIW 60 Iveco Aggrgaat (2003)
2003
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006727 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HIW 60 Iveco Aggrgaat |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2003 |
| Machine hours : | 1660 h |
| Net weight : | 2000 kg |
| Length : | 3050 mm |
| Width : | 1220 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006727; Machine hours: 1660 h; Length: 3050 mm; Width: 1220 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT