Himoinsa HFW60 Iveco (2024)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004803 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HFW60 Iveco |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 1538 kg |
| Length : | 2760 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1730 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0004803; Length: 2760 mm; Width: 1120 mm; Height: 1730 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.