Atlas Copco Atlas- Deutz F2M 12 KVA (2011)
2011
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006508 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Atlas- Deutz F2M 12 KVA |
| Status : | Good |
| Year : | 2011 |
| Machine hours : | 2404 h |
| Net weight : | 725 kg |
| Length : | 2000 mm |
| Width : | 1050 mm |
| Height : | 1030 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| power output : | 16 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| power output : | 16 hp |
| Engine power : | 16 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006508; Machine hours: 2404 h; Length: 2000 mm; Width: 1050 mm; Height: 1030 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 2 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,438 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT