Sdmo NS 60 W M (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10962127 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo NS 60 W M |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2005 |
| Technical inspection : | 2027 |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2400 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1500 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Technical inspection: 2027; Length: 2400 mm; Width: 1000 mm; Height: 1500 mm |
|
Poland, Łaziska Górne 43-170, ul. Hutnicza 6
€ 6,058 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT