Mecc Alte ECP34 2S4 - FTP Engine,, oils, filters, L ECP34 2S4 - FTP Engine,, oils, filters (2017)
2017
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11110481 |
| Make : | Mecc Alte |
| Model : | Mecc Alte ECP34 2S4 - FTP Engine,, oils, filters, L ECP34 2S4 - FTP Engine,, oils, filters |
| Status : | New |
| Year : | 2017 |
| Machine hours : | 20 h |
| Net weight : | 450 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1600 mm |
| emission class : | Euro 4 |
| fuel : | diesel |
| emission class : | Euro 4 |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Machine hours: 20 h; Length: 2300 mm; Width: 800 mm; Height: 1600 mm; emission class: Euro 4 |
|
Poland, Łaziska Górne
€ 10,436 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT