Volvo TAD882GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19029 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD882GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3840 kg |
| Volume : | 1800 L |
| Transport length : | 4240 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 2300 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD882GE-SV,Volvo |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD882GE-SV,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19029; Volume: 1800 L; Transport length: 4240 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 2300 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Volvo TAD882GE-SV, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 57,449 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT