Volvo Penta Volvo TWD1010G (2007)
2007
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005101 |
| Make : | Volvo Penta |
| Model : | Volvo Penta Volvo TWD1010G |
| Status : | Used |
| Year : | 2007 |
| Machine hours : | 21489 h |
| Net weight : | 4500 kg |
| Length : | 4530 mm |
| Width : | 1330 mm |
| Height : | 2300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005101; Machine hours: 21489 h; Length: 4530 mm; Width: 1330 mm; Height: 2300 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,455 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT